ФРАНЦУЗЬКА – МОВА МИНУЛОГО ТА МАЙБУТНЬОГО

Французька мова вважається однією з найгарніших у світі й належить до п’ятірки найпоширеніших. Як і англійською мовою, французькою спілкуються на всіх п’яти континентах. Французька — мова майбутнього та минулого, культури та бізнесу. Знати французьку — цінне уміння взагалі, а до того ж це перевага у навчанні та професійній діяльності.
Студенти 11,12,13, 32 груп факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини, вивчаючи французьку мову як другу іноземну, були під великим враженням від цієї мелодійної мови. Не обійшли увагою і традиційне щорічне свято «Французька весна в Україні», яке відбувається в Україні вже упродовж більше як 10 років. Цьогоріч унаслідок війни в Україні воно не відбулося, а Факультет іноземних мов не зрадив своїй традиції і екстраординарна «Французька весна в Україні», а також інша цікава інформація про Францію на нашому сайті.

Завантажити (PPTX, 10.12MB)

Завантажити (PPTX, 3.57MB)