ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Студії дозвілля

Виховна робота на факультеті іноземних мов, як і загалом в університеті є важливим компонентом навально-виховного процесу. Її зміст визначається основними державними документами: Законом України «Про освіту», Законом України «Про вищу освіту», «Концепцією національного виховання студентської молоді» і проводиться як під час навчання за рахунок реалізації виховного потенціалу дисциплін кафедри, так і в поза навчальний час.
Факультет іноземних мов спрямовує виховну роботу у напрямку забезпечення високого рівня професійності молодої особистості, сприяння розвитку індивідуальних здібностей, таланту і самореалізації студентської молоді, що є одним із завдань національного виховання. Студент мають можливість для розкриття та реалізації своїх здібностей у студіях та клубах, які функціонують у структурі факультету. Це студія європейських мов, студія «Міжнародна освіта», студентська студія дозвілля, хореографічна студія, ФАНТІК-клуб, студентський хор «Carmina Mundi», народний аматорський хореографічний колектив профспілок України «Inspiration», «English speaking club». Очолюють студії провідні фахівці факультету.
Особливості організації виховної роботи на факультеті зумовлені його мовною специфікою, що вбачається у вивченні та відтворенні національних традицій країн мови яких вивчаються. Реалізації цього завдання значною мірою сприяє діяльність означених студій і клубів за інтересами, в яких чітко простежуються чотири змістові лінії: англомовна, франкомовна, німецькомовна та іспанськомовна.

Народний аматорський хореографічний колектив профспілок України «Inspiration»

Художній керівник – Криворотенко  Анастасія Юріївна.

Репертуар включає національні танці країн, мова яких вивчається (український, шотландський, ірландський, німецький, французький), а також бальні танці – степ, вальс, танго, ковбойський танець тощо.

Діяльність колективу є динамічною та яскравою, оскільки у березні 2016 року, колективу було присвоєно звання Народного аматорського хореографічного колективу профспілок України.

Народний аматорський хореографічний колектив профспілок України “Inspiration” посів II місце у III Всеукраїнському хореографічному фестивалі “Квітнева феєрія – 2016”.

Учасники народного хореографічного колективу профспілок України Inspiration факультету іноземних мов на чолі із керівником Анастасією Криворотенко взяли учаcть у І Міжнародному конкурсі молодих балетмейстерів “Dance generation”, який відбувся 25 лютого 2018 року у концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка. Головною метою заходу був пошук нових яскравих балетмейстерських робіт та молодих талановитих виконавців. Конкурс оцінювало високопрофесійне журі: старший викладач танцю Університету Де Монтфорт у Лестері (Великобританія) Джо Бреслін, народна артистка України, професор кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, головний балетмейстер Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва Тетяна Боровик, заслужений артист України, доцент кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка, головний балетмейстер Оперної студії Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського В’ячеслав Вітковський, балетмейстер-постановник, керівник “Santha dance studio”, викладач контактної імпровізації Київського національного університету культури і мистецтв Руслан Баранов.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СТУДЕНТСЬКИЙ ХОР “CARMINA MUNDI”

Художній керівник – Філіппович Таміла Миколаївна.
Особливе враження складає назва гурту ‘Carmina Mundi’, котра за перекладом з латині означає «пісні світу», оскільки пісні виконувалися різними мовами – англійською, німецькою, французькою, іспанською. Всі ці мови певною мірою пов’язані з латинською мовою.
Метою гурту є забезпечити культурно-естетичне виховання студентської молоді. Carmina Mundi є окрасою та гордістю факультету. Талановиті студенти постійно оновлюють репертуар своїх творів та стильових напрямків. Колектив неодноразово брав участь у загальноуніверситетських та факультетських заходах. Основу концертних програм і окремих виступів хору складають високохудожні твори, хорові обробки українських народних пісень, твори сучасних українських та зарубіжних композиторів, пісні народів світу.
Спів і його найвища форма – хорове мистецтво є першоджерелом і основою всієї музичної культури. Серед різноманітних форм дозвілля, котрі є на факультеті (кружки, студії, ансамблі вокально-хореографічні, клуби), саме така діяльність безумовно має входити до пріоритетних у виховній роботі із здобувачами вищої освіти.

F.A.N.T.I.C. CLUB

Керівники – Побережник Ольга Валентинівна; Авчіннікова Галина Дмитрівна, Ставчук Наталя Василівна.
Основна мета – організація лінгво – культурних заходів, пов’язаних з країною, мова якої вивчається на факультеті, а саме – німецька, французька, іспанська. В рамках діяльності клубу, здобувачі вищої освіти мають нагоду проявити та попрактикувати свої мовні навички та здібності у найрізноманітних заходах: «Німецька осінь» (керівники – Галина Дмитрівна Авчіннікова та Наталя Василівна Ставчук) чи и«Октоберфест», Європейському дні мови, вікторинах для популяризації німецької мови та культури німецькомовних країн, цитуванні віршів в оригіналі та виконанні пісень.

Le Printemps françaisen Ukraine (фр.) – «Французька весна» в Україні і на факультеті іноземних мов, фестиваль французької культури. . Це свято, охоплює близько десяти міст України завдяки співпраці із мережею Альянс Франсез та місцевими дотичними до французьких сфер діяльності франкомовними партнерами.
Культутрно – мистецький захід, котрий займає особливе місце з поміж інших, щорічно організовується викладачем французької мови Побережник Ольгою Валентинівною. Другою іноземною мовою на факультеті іноземних мов є французька (на вибір), тому наші здобувачі освіти з величезним задоволенням підтримують ініціативу організації різних дійств із можливістю поспілкуватися, обмінятися враженнями, випробувати свої сили і здібності із французької мови.
Le printemps est une période de renouveau, d’espoir de meilleurs changements, de désir de croissance et de développement.

ENGLISH SPEAKING CLUB
 
Організатор – Коваленко Олександр Васильович.
Мовний клуб англійської – це можливість спілкуватися англійською без обмежень, домашнього завдання та у зручний для вас час. Ідеальний варіант для тих здобувачів освіти хто, хоче перемогти себе і говорити англійської без перешкод. Факультет іноземних мов пропонує таку можливість і  долучитися до English speaking club і скористатися нагодою поспілкуватися і розвинути свої мовні навички разом із науковцем та волонтером з Ірландії. Брендон Малой пропонує цікаві тематичні дискусії, ігри, захоплюючі історії та факти із життя – виключно англійською мовою!
Незважаючи на таку вільну атмосферу клубного формату, кожна зустріч передбачає важливу теоретичну частину, котра спрямована на формування певної навички спілкування та робить внесок в розвиток Вашої комунікативної освіченості.
Наша основна мета – це найвищий можливий результат для Вас, котрий безумовно вартий зусиль і часу!
Приходьте за кількома годинами цікавої і корисної інформації англійською!