ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Міжнародна співпраця факультету

Ні для кого не секрет, що факультет іноземних мов обирають абітурієнти з різних куточків України саме через високу професійну мовну підготовку та непересічні можливості міжнародних програм, які відкривають нові горизонти європейських стандартів освіти та мультикультурне середовище спілкування. Міжнародна співпраця, проекти та програми дають змогу професійно зрости та особистісно ствердитись не лише студентам, а й викладачам.

Для цього на нашому факультеті створені усі умови. Поряд із поточними заняттями постійно діють курси іноземних мов, які готують до міжнародної сертифікації знань. Щорічно подаються грантові заявки для отримання нових місць для академічних обмінів. Ведеться плідна робота по розширенню існуючих можливостей міжнародного співробітництва та пошуки нових альтернатив. Факультет проводить заходи міжнародного рівня та активно долучається до роботи над міжнародними науковими проектами. І усе це завдяки колективу, який  самовдосконалюється щоденною наполегливою працею.

Участь викладачів у міжнародних проектах і програмах

 Активною є співпраця з Британською Радою в Україні.

Творча група факультету іноземних мов продовжує розробку експериментальної програми та курсу з методики викладання англійської мови в рамках спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний учитель нового покоління». Розробниками проекту є проф. Заболотна О.А. та доценти  Гембарук А.С. та Бевз О.П. Учасниками проекту виступають ще 11 викладачів. Введення освітніх новацій відбувається завдяки постійним тренінгам, літнім та зимовим школам Британської Ради, які надихають наших колег на творчі звершення.

Британська Рада запропонувала програму «Міжнародні офіси», до роботи якої долучилась доц. Сушкевич О. В. Тренінги мали на меті розвиток потенціалу університетів на міжнародних теренах (3-4 жовтня 2016 р. та 13-14 лютого 2017 р., м. Одеса).

У 2018 році новий проект творчого колективу нашого факультету переміг у конкурсному відборі програми Розвитку лідерського потенціалу університетів. Робота над проектом триватиме рік у співпраці з Британською Радою в Україні.

Науково-педагогічні працівники та студенти постійно підвищують свій професійний рівень у  партнерських зарубіжних закладах вищої освіти.

Факультет іноземних мов постійно відвідує лектор Німецької служби академічних обмінів DAAD в Україні Аня Ланге, яка проводить презентації програм, тренінги з укладання пакетів документів, а також безкоштовне тестування з німецької та англійської мов на отримання сертифіката відповідного рівня.

 

Викладання фахових дисциплін здійснюють носії мов, а також запрошені лектори та викладачі.