ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Міжнародна співпраця факультету

Факультет іноземних мов оперує непересічними можливостями міжнародних програм, які відкривають нові горизонти європейських стандартів освіти та науки, а також мультикультурне середовище спілкування. Міжнародна співпраця, проекти та програми дають змогу професійно зрости та особистісно ствердитись не лише студентам, а й викладачам.

Наші освновні завдання та напрямки:

Наукове та освітнє співробітництво

Активною є співпраця з Британською Радою в Україні та Американською радою, співпраця з партнерськими закладами вищої освіти.

Зокрема, наші студенти вже не перший рік навчаються за експериментальною програмою з методики викладання англійської мови в рамках спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний учитель нового покоління». Цьогоріч наші викладачі та студенти брали участь у пілотуванні нової програми навчання в рамках програми «TEACHING ENGLISH IN THE NEW CONTEXT (GRADES 7 – 9)». Активною є також співпраця з розвитку місцевих громад та допомоги вимушеним переселенцям в рамках проєкту «Active Citizens local trainings».

Наші викладачі також ведуть активне співробітництво з Американською радою і цьогоріч долучилися до програми з професійного розвитку викладача.

Викладачі нашого факультету є активними розробниками проектних пропозицій в рамках напряму Жан Моне, Еразмус+.

Також разом з Бєльським університетом Алеку Руссо реалізовуємо проєкт Youths Voices Matter”.

Cтажування викладачів закордоном

Викладачі факультету постійно підвищують свій професійний рівень у партнерських закладах вищої освіти Великої Британії, Латвії, Польщі, Португалії, Чехії, Словаччині, Німеччини, тощо.

 

Академічна мобільність студентів

Щорічно близько 30 студентів долучаються до програм академічної мобільності, зокрема,  в Познанському університеті імені Адама Міцкевича  (Республіка Польща), в Будапештському університеті імені Лоранда Етвеша (м. Будапешт), в Університеті Паннонії (м. Веспрем, Угорщина) та ін.

 

Організація міжнародних заходів

На базі факультету щорічно проходить міжнародна науково-практична конференція з питань підготовки вчителів-мовників, також піднімаються питання розвитку методики навчання іноземних мов та лінгвістики.

Цьогоріч факультет став співорганізатором міжнародного конкурсу з творчого письма для студентів.