УКРАЇНСЬКА ОСВІТА І ОСВІТНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ

28 червня 2022 року професор кафедри іноземних мов Заболотна Оксана Адольфівна взяла участь в організації 4 інтерактивних дискусійних панелей у рамках роботи Шостої конференції Української асоціації дослідників освіти стосовно актуальних проблем освіти в Україні в умовах війни. Члени УАДО, викладачі факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини та провідні науковці Польщі, Великої Британії та Естонії стали активними учасниками заходу. Під час дискусій обговорювалися наступні питання: Українська освіта і освітні дослідження в умовах війни: погляд ззовні; Українська освіта і освітні дослідження в умовах війни: погляд ізсередини; Українська асоціація дослідників освіти: що ми робимо сьогодні і що ми зможемо зробити завтра?; Проєкти розвитку української освіти та освітніх досліджень: творча майстерня генерування ідей. Доповіді українською, англійською, польською мовами викликали зацікавленість завдяки їхній актуальності. Учасники активно задавали запитання доповідачам та дійшли висновку, що навіть в умовах війни українська освіта існує й прагне розвитку, а світова спільнота докладає усіх зусиль, щоб доєднатися до вирішення актуальних проблем, які існують в українських освітніх закладах на даний момент та наблизити час, коли освіта в Україні продовжить своє функціонування в мирний період.

" data-title="УКРАЇНСЬКА ОСВІТА І ОСВІТНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В УМОВАХ ВІЙНИ">