ЗРОБИ СВІЙ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР МАЙБУТНЬОГО!

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Від того, яким буде вибір майбутнього першокурсника, залежить, як складеться подальше життя. Для прийняття правильного рішення при виборі професії необхідно враховувати ряд факторів – власні побажання, психологічні особливості та можливості й потреби ринку праці.
17 квітня 2024 доценти кафедри іноземних мов факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини Бондар Г.О. та Павлюк В.І. на чолі із заступником декана з профорієнтаційної роботи, доцентом кафедри теорії та практики іноземних мов Паладьєвою А. Ф. провели профорієнтаційну зустріч з учнями 11 класів Уманського ліцею № 3 Уманської міської ради Черкаської області. Викладачі познайомили майбутніх абітурієнтів з особливостями навчання на факультеті, різноманіттям освітніх програм, можливостями міжнародної діяльності, тощо.
Факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини з нетерпінням чекає саме тебе – тож зроби свій правильний вибір майбутнього!

" data-title="ЗРОБИ СВІЙ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР МАЙБУТНЬОГО!">