ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Студенти факультету іноземних мов отримують ґрунтовні знання з Методики навчання іноземних мов, адже саме цей предмет є їхнім відправним пунктом для практичної діяльності в закладах середньої освіти. Так, 12 квітня 2024 року доцент кафедри англійської мови та методики її навчання Колісніченко А. І. провела відкрите заняття з Методики навчання іноземних мов зі студентами 2 курсу 23 групи факультету іноземних мов. Тема заняття: “Eliciting Vocabulary and Checking Understanding” була спрямована на опанування навичок укладання питань для перевірки розуміння значення лексичних одиниць (Concept Checking Questions). Завдання, запропоновані студентам, мали інтерактивний та креативний характер, значною мірою мотивували до спілкування упродовж усього заняття. Неабияку зацікавленість студентів викликала робота з відео ресурсом та рефлексія, в процесі якої студенти поділилися своїми враженнями та показали рівень засвоєння навчального матеріалу.

" data-title="ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ">