СТУДЕНТСЬКИЙ КІНОКЛУБ: ПОРИНЬ В АНГЛОМОВНУ АТМОСФЕРУ СВІТУ КІНО

16 квітня 2024 року здобувачі вищої освіти факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини долучились до засідання кіноклубу, яке проходило на платформі Zoom. Заняття розроблено членами Студентської наукової лабораторії методики навчання іноземних мов і культур за авторською технологією керівника лабораторії Ганни Ігорівни Подосиннікової, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри англійської філології та лінгводидактики Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.
Захід був організований за сприяння заступника декана з питань міжнародного співробітництва, кандидата філологічних наук, доцента кафедри англійської мови та методики її навчання Ольги Валентинівни Сушкевич, за підтримки та присутності викладачів кафедри Оксани Андріївни Левчук та Ольги Олександрівни Владичиної.
Усі присутні мали можливість насолодитися переглядом цікавих фрагментів із відомих фільмів та разом виконувати інтерактивні завдання. Заняття-кіноклуб – це чудовий спосіб провести час приємно і з користю, урізноманітнивши теорію практичними аспектами. Перегляд англійських фільмів із субтитрами дає змогу поринути в автентичну англомовну атмосферу з усіма її особливостями й нюансами. Різноманітність завдань на доповнення речень необхідними лексичними одиницями, пошук визначень слів та дискусійне обговорення проблематики кінофільмів надихнули здобувачів до креативності, критичного мислення та створення подібних завдань, що вкрай важливо для майбутніх вчителів.

" data-title="СТУДЕНТСЬКИЙ КІНОКЛУБ: ПОРИНЬ В АНГЛОМОВНУ АТМОСФЕРУ СВІТУ КІНО">