ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ В УНІВЕРСИТЕТАХ США

17 квітня 2024 року на факультеті іноземних мов в рамках діяльності Лабораторії навчання іноземних мов відбувся круглий стіл на тему: «Особливості організації освітнього процесу з іноземної мови в університетах США».
Відкрила захід завідувачка лабораторії навчання іноземних мов, кандидат педагогічних наук, доцент Алла Степанівна Гембарук, яка зазначила, що обговорення актуальних питань навчання іноземних мов, зокрема англійської мови як другої іноземної відбуватиметься за результатами участі у програмі професійного стажування, пройденого викладачами факультету, членами лабораторії – кандидатом педагогічних наук, доцентом Оленою Павлівною Бевз та кандидатом філологічних наук, доцентом Ольгою Валентинівною Сушкевич у Мічиганському державному університеті (США) та участі у конвенції TESOL 2024 (Тампа, Флорида).
Доцент кафедри англійської мови та методики її навчання Ольга Валентинівна розповіла членам лабораторії про перебіг стажування при Мічиганському державному університеті, яке відбувалося з 8 по 20 березня 2024 року. У своїй розповіді вона означила особливості мовної та методичної підготовки викладачів англійської мови при Центрі англійської мови університету. Окрема увага була приділена особливостям матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу вищого навчального закладу та можливостям бібліотеки. Крім того, була висвітлена і культурна складова стажування, зокрема, відвідування Центру для біженців, Української школи у Детройті, а також Верховного Суду штату Мічиган та Капітолію.
Доцент кафедри англійської мови та методики її навчання Олена Павлівна проаналізувала тематику доповідей учасників однієї з визначальних щорічних подій галузі навчання англійської мови як іноземної – Конвенції TESOL 2024, яка у цьому році відбулася з 20 до 24 березня у м. Тампа, США, та зібрала представників з усього світу для обміну досвідом та обговорення сучасних досягнень та перспектив подальшого розвитку галузі. Окрім цього, Олена Павлівна охарактеризувала можливості участі у заходах такого типу та вимоги, які висувають до учасників та їхніх матеріалів.
Члени лабораторії активно задавали запитання та обговорювали можливості впровадження отриманого досвіду в освітній процес на факультеті.

" data-title="ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ В УНІВЕРСИТЕТАХ США">