ІНТЕРАКТИВНІ ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

З 15.04.2024 по 19.04.2024 відбулися курси підвищення кваліфікації на тему: «Інтерактивні цифрові інструменти на уроках англійської мови». Викладання курсів забезпечувала Ольга СУШКЕВИЧ, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри англійської мови та методики її навчання.
Метою курсів було підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителя англійської мови освітніх закладів. Напрям курсів – використання інтерактивних цифрових технологій на уроках англійської мови у поєднанні з традиційними засобами вивчення іноземної мови. Форма навчання – дистанційна.
Зміст курсу включав такі складові: візуальні опори; ігрові додатки; додатки для роботи у соціальних мережах; додатки для розробки власних робочих матеріалів; засоби для роботи у змішаному форматі; обмін досвідом ефективного використання електронних ресурсів.
На заняттях слухачі курсів мали змогу практикувати запропоновані технології навчання, а також знаходити можливості ефективного поєднання традиційних форм навчання з новітніми. Окрім цього, слухачі мали розробити цикли інтегрованих завдань, націлених на розвиток різних видів мовленнєвої діяльності. Кожного разу вчителі англійської мови мали невеликі творчі домашні завдання, які представляли на заняттях. Формою контролю стала розробка і презентація власних методичних проєктів.
По закінченню курсів усі зараховані слухачі отримали Сертифікати встановленого зразка.
Курси підвищення кваліфікації за темою «Розвиток компетенцій для іспитів (включаючи IELTS і TKT)» (викладач – Коваленко О.В.) заплановано з 26 серпня.
Запрошуємо всіх охочих!
Більш детальну інформацію та умови реєстрації можна знайти на сайті університету за посиланням: https://udpu.edu.ua/navchannia/kpk

" data-title="ІНТЕРАКТИВНІ ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ">

Запрошуємо всіх охочих!