ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ V КУРСУ

18-19 листопада 2015 року на факультеті іноземних мов відбувся захист результатів виробничої педагогічної практики студентами V курсу. Перед початком роботи комісії до студентів звернулася декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти і науки України Бріт Надія Михайлівна, яка побажала студентам і членам комісії плідної співпраці.

фото 1 Студенти демонстрували фрагменти уроків з англійської, німецької чи французької мови, зарубіжної літератури, розв’язували педагогічні ситуації. Члени комісії, представники кафедри англійської мови та методики її викладання: кандидат педагогічних наук, доцент Постоленко Ірина Сергіївна, кандидат педагогічних наук Солодчук Альона Валеріївна, викладачі Пономарьова Оксана Андріївна, Підгаєцька Анна Віталіївна, кафедри теорії і практики іноземних мов: канд. філол. наук, доцент Кирилюк Марія Андріївна, Побережник Ольга Валентинівна, кафедри світової літератури та слов’янських мов: Черевченко Вікторія Валентинівна, Ревук Юрій Олексійович, та кафедри психології: кандидат психологічних наук, доцент Шулдик Галина Олексіївна, Поліщук Петро Миколайович зазначили, що виступи студентів засвідчили належний рівень володіння як фактичним матеріалом, так і методиками вищезгаданих дисциплін.

фото 2 фото 3

фото 4

Результати захисту виробничої практики оголосила заступник декана з питань педагогічної практики, кандидат педагогічних наук, доцент Бевз Олена Павлівна.
Комісія відзначила кращі відповіді студентів Марченко Тетяни, Філоненко Вікторії, Бевз Тетяни, Старової Дар’ї, Баланової Тетяни, Декарчука Вадима. Декан Надія Михайлівна вручила адресні подяки від директорів ЗОШ №4 Очеретяного Леоніда Миколайовича та Сушківської ЗОШ Даценко Людмили Павлівни за відповідальність, сумлінне ставлення до педагогічної практики, креативність і винахідливість під час виробничої практики Марченко Тетяні, Філоненко Вікторії, Бевз Тетяні.

фото 5 фото 6

Ми пишаємося успіхами наших студентів і бажаємо подальших здобутків і професійного вдосконалення.

" data-title="ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ V КУРСУ">

фото 2 фото 3