ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

19 листопада відбулося відкрите заняття кандидата філологічних наук, доцента Кирилюк Марії Андріївни на тему «Університетська освіта в Україні та Німеччині». Заняття проводилось для студентів – магістрантів факультету іноземних мов та було приурочене святкуванню Міжнародного дня студента, 85-річниці заснування Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та десятиріччю заснування факультету іноземних мов.

20151119_123053

Присутніми на занятті були також викладачі кафедри теорії та практики іноземних мов Авчіннікова Г. Д., Казак Ю. Ю., Кравченко К. А. В ході проведення відкритого заняття було активізовано та закріплено лексичні та граматичні одиниці, необхідні для усних та письмових повідомлень про свій університет, факультет, їх історію та сучасний етап розвитку; обговорені причини вивчення німецької мови як іноземної та можливості участі в міжнародних програмах академічної мобільності.

20151119_123038

Також була представлена інформація про університети ФРН, зокрема, Гайдельберзький університет Рупрехта-Карла та про академічні, організаційні кроки уряду ФРН для інтеграції біженців в систему університетської освіти. Варто відзначити вдале застосування комунікативних, інтерактивних методик навчання, технічних засобів та роздаткових матеріалів, які зробили заняття динамічним та різноплановим.

" data-title="ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ">

20151119_123053