18 листопада 2015 року у контексті святкування 85-річного ювілею Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та 10-тиріччя факультету іноземних мов відбулося перше засідання-відкриття науково-дослідної Лабораторії лінгвокультурології та зіставної лінгвістики Регіонального центру навчання іноземних мов факультету іноземних мов. Засідання відкрила декан факультету іноземних мов, директор Регіонального центру навчання іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент Бріт Н. М., яка підкреслила, що діяльність Лабораторії координуватиметься Інститутом мовознавства ім. О.О. Потебні НАН України.

_DSC3707

До присутніх з привітаннями з нагоди такої важливої у науковому житті університету події звернулася проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидат історичних наук, доцент Сокирська В. В., яка побажала викладачам та студентам плідної наукової роботи, передбаченої завданнями діяльності лабораторії.

_DSC3715 Завідувач лабораторії доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та практики іноземних мов Білецька І. О. ознайомила членів лабораторії з напрямами, завданнями та перспективами її діяльності, а заступник декана з наукової роботи факультету іноземних мов кандидат, філологічних наук, доцент Піонтковська Т. О., поінформувала про специфіку студентської науково-дослідної роботи у контексті діяльності лабораторії.

_DSC3736

Жвава дискусія виникла навколо доповіді «Актуальні проблеми сучасної лінгвістики», яку презентував кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської мови та методики її викладання Комар О. С.

_DSC3710 _DSC3711 _DSC3726

" data-title="ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-ДОСЛІДНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ ЛІНГВОКУЛЬТУРОЛОГІЇ ТА ЗІСТАВНОЇ ЛІНГВІСТИКИ">

_DSC3707

_DSC3736