ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ – ЧЛЕНИ ЖУРІ МІСЬКОГО КОНКУРСУ “УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2016”

В останній місяць осені викладачі кафедри англійської мови та методики її викладання були запрошені у якості членів журі міського конкурсу “Вчитель року 2016”, який проходив на базі Уманської загальноосвітньої школи №11. Умови цьогорічного конкурсу були складнішими, ніж у попередні роки. Доцент Комар Олег Станіславович та старший викладач Коваленко Олександр Васильович відвідували уроки, які проводилися учасниками в незнайомих для них класах базової школи, оцінювали сайти учасників та їхні відео-презентації власного педагогічного досвіду.

DSC_0381 IMG_9699

Заключним акордом конкурсу стало урочисте фінальне дійство, де перед сотнями колег конкурсанти представляли себе та свої відео-презентації. Серед п’яти учасників – вчителів англійської мови – перше місце виборола вчитель Уманської міської гімназії Сундарєва Людмила Миколаївна. Було приємно побачити серед фіналістів нещодавніх студентів та випускників факультету: Січкар Лідію Анатоліївну, Бурлаченко Людмилу Ростиславівну, Козак Анжелу Юріївну, Недобийчук Інну Петрівну. У фіналі цьогорічного конкурсу також брали участь вчителі математики та історії. Кожний учасник був відзначений членами журі у різних номінаціях: за майстерність, за артистизм, за науковість, за емоційність, за оригінальність, за новаторство тощо.

" data-title="ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ – ЧЛЕНИ ЖУРІ МІСЬКОГО КОНКУРСУ “УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2016”">

DSC_0381 IMG_9699