ЗАГРОЗИ І МОЖЛИВОСТІ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

28 лютого відбулося чергове засідання мовного клубу на факультеті іноземних мов. Цього разу темою зустрічі було обрано «Загрози і можливості штучного інтелекту». Учасники обговорили основні плюси та мінуси таких інформаційних технологій та основні ризики повʼязані з їхнім застосуванням.
Зокрема учні ознайомилися з поняттям «uncanny valley» та те, як його відображають у масовій культурі. Крім того, учасники розглянули особливості та доцільність використання штучного інтелекту в творчих процесах, а саме створенні картин, літературних творів і музики. Окрему увагу ми звернули на технологію «deepfake» та те, до чого вона може призвести.
Нами було визначено, що ризики від безконтрольного чи неетичного застосування технологій штучного інтелекту становлять цілком реальну небезпеку для людства. Однак навіть не зважаючи на означені проблеми, «AI» зможе стати дієвим інструментом у хороших руках та допомогти людству досягти ще однієї науково-технічної революції!

" data-title="ЗАГРОЗИ І МОЖЛИВОСТІ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ">