ЯК ОТРИМУВАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ НА РОБОТІ ТА ВІД РОБОТИ?

На це риторичне запитання кафедра англійської мови та методики її навчання відповіла досить чітко та практично 2 лютого під час другого тренінгу «Психолінгвістичні практики особистісної професійної трансформації», який організувала та провела Сушкевич О. В., к.ф.н., доцент.
Під час зустрічі учасники змогли заново познайомитися один з одним, розкривши свій «професійний багаж», виконуючи практику «Ми – на горі». На основі «відкриттів» один про одного викладачі змогли укласти «Матрицю» професійної співпраці та форм її вираження. Далі намагалися «розширити» свій «професійний пиріг», виходячи за рамки рутинних завдань та дозволяючи собі бути творчими, далекоглядними та активними.

Практика «Дзеркало» змусила нас заглянути у середину себе та знайти баланс між «Даю-Отримую». Це завдання дозволило нам переосмислити себе та зрозуміти, звідки ми отримуємо енергію, а де витрачаємо. І на завершення тренувальної зустрічі учасникам було запропоновано творче домашнє завдання – «Моє професійне зростання у лютому 2022».
Тож натхненні відкриттями, чекаємо на нову зустріч, яка відбудеться об 11:00 9 лютого в ауд. 422 (факультет іноземних мов).

" data-title="ЯК ОТРИМУВАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ НА РОБОТІ ТА ВІД РОБОТИ?">