28 січня 2022 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з виробничої практики для здобувачів вищої освіти ОС «магістр» 151зпо групи заочної форми навчання факультету іноземних мов, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література.
Відкрила роботу конференції керівник практик по факультету кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз яка привітала присутніх з початком такого важливого періоду у їхньому навчанні та зазначила, що виробнича практика здобувачів вищої освіти є однією з провідних подій у житті майбутнього учителя. Вона поєднує теоретичне навчання студентів з їх самостійною роботою в закладах загальної середньої освіти, допомагає набути певного досвіду практичної професійної діяльності. Олена Павлівна ознайомила здобувачів вищої освіти з термінами проходження практики та призначенням методистів практики.

Груповий керівник та методист із зарубіжної літератури доцент Олександр Миколайович Черевченко ознайомив здобувачів вищої освіти з програмою практики та переліком необхідних звітних матеріалів, а також провів інструктаж з техніки безпеки і охорони праці, наголосивши на необхідності дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів.
Бажаємо практикантам плідної роботи!

" data-title="ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР» Ім КУРСУ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ">

Бажаємо практикантам плідної роботи!