Заступник декана з питань педагогічної практики канд. пед. наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з наказом ректора УДПУ імені Павла Тичини проф. Безлюдного Олександра Івановича № 1077 д/ф від 29.03.21 про направлення здобувачів вищої освіти І курсу ОС «магістр» денної форми навчання факультету іноземних мов, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта (Мова і література (англійська)) для проходження виробничої практики з 5.04.2021 по 2.05.2021 до ЗЗСО м. Умані та за місцем проживання/ працевлаштування, та про призначення групових керівників і методистів практики.

Магістранти отримали чіткі рекомендації про програму проходження практики, перелік та терміни здачі звітних матеріалів з виробничої практики, а також пройшли інструктаж з охорони життя та техніки безпеки під час проходження практики.

Бажаємо нашим магістрантам плідної праці та нового професійного досвіду!

" data-title="ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 1 КУРСУ ОС «МАГІСТР» ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

5 квітня 2021 року відбулася настановча конференція з виробничої практики під час якої декан факультету, канд. пед. наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко звернулася до магістрантів з вітальним словом підкресливши значущість практики для їхнього професійного становлення та представила присутніх на конференції групових керівників та методистів з другої іноземної мови від кафедри теорії та практики іноземних мов канд. пед. наук, доцента Авчіннікову Галину Дмитрівну, канд. пед. наук, доцента Веремюк Людмилу Леонідівну, канд. пед. наук, доцента Лаухіну Інну Станіславівну, викладача Філіппович Тамілу Миколаївну.

Бажаємо нашим магістрантам плідної праці та нового професійного досвіду!