ПІДВИЩУЄМО ЯКІСТЬ ВИКЛАДАННЯ НІМЕЦЬКОЇ РАЗОМ

З 29 березня по 2 квітня на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини відбулися дистанційні курси підвищення кваліфікації для вчителів німецької мови на тему «Використання мультимедійних технологій під час навчання німецької мови». Такі курси підвищення кваліфікації учителів німецької мови за дистанційною формою навчання (30 годин / 1 кредит ЄКТС) відбуваються вже вдруге.
Курси проводила сертифікований методист від Гете інституту, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та практики іноземних мов, Авчіннікова Г. Д. Тема підбиралася з урахуванням викликів сьогодення, потреб та інтересів учителів, адже протягом останнього року навчання в школах часто було організовано дистанційно, а вчителі були змушені працювати з учнями за допомогою відео зв’язку, розбиратися з тим, як продемонструвати презентацію чи відео у Zoom, Google Meet, Google Classroom тощо.
Тож на курсах учителі німецької мови обмінювалися досвідом, вдосконалювали свої навички навчання, уміння та знання з дисципліни, а саме, щодо:
1) створення мультимедійного супроводу до занять з німецької мови;
2) ефективної презентації мультимедійних матеріалів на заняттях з німецької мови;
3) систематизації знань учнів за допомогою презентацій.

Учасники освітнього процесу вдячні Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини, факультету іноземних мов, куратору курсів – канд. пед. наук, доценту кафедри англійської мови та методики її навчання Холод Ірині Василівні та викладачу курсів – канд. пед. наук, доценту кафедри теорії та практики іноземних мов Авчінніковій Галині Дмитрівні за заняття на платформі Google Meet, корисні поради, матеріали й можливість отримання нового досвіду.

" data-title="ПІДВИЩУЄМО ЯКІСТЬ ВИКЛАДАННЯ НІМЕЦЬКОЇ РАЗОМ">

1) створення мультимедійного супроводу до занять з німецької мови;
3) систематизації знань учнів за допомогою презентацій.