ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ 51 ГРУПИ

На цьому тижні завершилася виробнича практика студентів V курсу факультету іноземних мов ОКР «Спеціаліст», в ході якої студенти мали засвідчити свою готовність до майбутньої професійної діяльності. Студенти 51 групи проходили практику з німецької мови у загальноосвітній школі № 4 м. Умані, де вони завжди можуть розраховувати на систематичну дієву допомогу вчителів. Залікові уроки студенти – практиканти проводять за присутності викладача – методиста, учителя – предметника та інших студентів. Студентка 51 групи Ганна Місюра проводила свій заліковий урок з німецької мови в 6 класі на тему «Einkaufen»(«Покупки»).

3д 7 8
Активність та інтерес учнів переконують, що урок був успішним.

" data-title="ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ 51 ГРУПИ">

3д 7 8
Активність та інтерес учнів переконують, що урок був успішним.