16.02.2020

ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ У ДЕРЖАВНІЙ ВИЩІЙ ШКОЛІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ІМЕНІ Я. А. КОМЕНСЬКОГО

27.10.2015 Uncategorized

Студентки факультету іноземних мов Анастасія Бень та Каріна Осіпчук, які в рамках програми студентського обміну Колегіуму Міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій зараз перебувають на навчанні у Лєшно, взяли участь в урочистостях з нагоди відкриття навчального року 2015/16.
IMG_4564-Copy На відкритті були присутні багато запрошених гостей, серед них співробітники УДПУ ім. Павла Тичини проректор з науково-педагогічної роботи, професор Олена Кірдан, науковий директор Польського культурно-освітнього центру проф. Ігор Кривошея та завідувач ПКОЦ Катерина Кузан.
IMG_4697-Copy
Церемонію посвяти першокурсників у студенти провів проректор з навчальної роботи Януш Пола, а також вручив нагороди кращим випускникам.