ВІСТІ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ V КУРСУ

Студенти V курсу факультету іноземних мов проходять виробничу практику у загальноосвітніх школах міста Умані та за місцем проживання чи працевлаштування. Програма практики включає завдання з проведення уроків з англійської, другої іноземної (німецької чи французької) мов, зарубіжної літератури та виховних заходів.
Марченко Тетяна, проходячи практику у Сушківській ЗОШ І-ІІІ ст., виконує обов’язки класного керівника у 10 класі. Наша країна переживає важкі часи і учнівська молодь чуйно реагує і бере активну участь у благодійних акціях та в акціях, спрямованих на збереження миру. Під час практики студентка допомагала у підготовці та проведенні флешмобу, присвяченому Міжнародному дню миру «Голуб миру».
фото 1 Надзвичайно цікавою і захопливою для учнів виявилася участь в акції зі збереження природи, в рамках якої учні збирали пластикові кришечки на протези для бійців АТО та канцелярські предмети для дітей Луганщини.
фото 2
17 вересня у школі була проведена виставка «Природа і фантазія», де учні 10 класу, використовуючи природні матеріали, оформили гарний стіл-стенд.
фото 3

" data-title="ВІСТІ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ V КУРСУ">