5 квітня 2024 року відбулася настановча конференція з виробничої практики для здобувачів вищої освіти ОС «магістр» 155пхо групи Ім курсу денної форми навчання факультету іноземних мов, які навчаються за спеціальністю: 014.021 Середня освіта. Мова та зарубіжна література (англійська мова та література) освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (англійська))» за присутності декана факультету, керівника практик по факультету, гаранта освітньої програми, керівника групи та методиста практики.
Зарубіжна література є дієвим засобом художньо-естетичного та морального виховання. Будучи здатною моделювати поведінку людини в різних життєвих ситуаціях, література виступає як джерело вироблення системи духовних цінностей, збагачення естетичного досвіду особи. Як шкільний предмет зарубіжна література надзвичайно важлива і потрібна, оскільки сприяє формуванню особистості, виробленню в учнів естетичного смаку, усвідомленню місця національних культурних надбань серед надбань інших народів і культур. Мета виробничої практики магістрантів полягає в оволодінні формами, методами, засобами, новітніми технологіями здійснення освітнього процесу на уроках літератури; формуванні у студентів умінь застосовувати теоретичні знання з літературознавства, історії літератури та методики викладання літератури у практичній діяльності й усвідомленні значущості отриманих знань для професійного зростання; вихованні потреби системного удосконалення у педагогічні майстерності, творчої ініціативи, особистісного творчого потенціалу.
Під час роботи настановчої конференції, керівник практик по факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з наказом ректора університету про направлення здобувачів вищої освіти для проходження виробничої практики на бази практики. Груповий керівник і методист із зарубіжної літератури старший викладач кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики Юрій Олексійович Ревук ознайомив магістрантів із завданнями практики, переліком звітних матеріалів та критеріями оцінювання їхньої роботи під час практики та провів інструктаж з техніки безпеки і охорони праці.
Бажаємо нашим магістрантам плідної роботи та професійного зростання!

" data-title="ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ІЗ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР» І КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

Бажаємо нашим магістрантам плідної роботи та професійного зростання!