ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА ЗАНЯТТЯХ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Світові тенденції розвитку освіти висувають нові вимоги до навчання іноземних мов. Однією з них є використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на практичних заняттях з англійської мови задля розвитку мовленнєвих та соціокультурних компетентностей студентів. З цією метою 22 березня 2016 року доцентами кафедри англійської мови та методики її викладання Капелюшною Т.В. та Комаром О.С. було проведено практичне заняття з «Практики усного та писемного мовлення» на тему «Eating Traditions in the USA» для студентів 12 групи факультету іноземних мов.

VLUU L100  / Samsung L100

Заняття було проведено у вигляді відео конференції з носієм англійської мови, волонтером зі Сполучених Штатів Америки – Тімом Беггзом, що дало можливість студентам почути «живу» розмовну мову та активізувати відповідні лексичні і фразеологічні одиниці. Студенти мали можливість дізнатись про особливості американської національної кухні та популярні заклади громадського харчування в США, а також задати питання по темі заняття.

VLUU L100  / Samsung L100

По завершенню відео конференції студенти працювали в малих групах, узагальнюючи отриману інформацію, порівнюючи її із українськими традиціями і реаліями та обговорюючи власні враження від заняття. Подібна форма проведення заняття отримала схвальні відгуки студентів, що вкотре довело ефективність використання ІКТ на практичних заняттях з англійської мови.

" data-title="ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА ЗАНЯТТЯХ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ">