ФОРМИ І МЕТОДИ ІНТЕРАКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА ЗАНЯТТЯХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

17 березня 2016 року на факультеті іноземних мов відбувся навчально-методичний семінар-тренінг «Форми і методи інтерактивних технологій на заняттях англійської мови», модераторами якого були досвідчені викладачі кафедри англійської мови та методики її викладання – доцент Світлана Деркач та к. пед. наук Ірина Холод.

2Відкрили роботу семінару декан факультету іноземних мов – доцент Надія Бріт та завідувач кафедри англійської мови та методики її викладання доцент Алла Гембарук, які означили, що семінар-тренінг відбувається в рамках пілотування проекту «Шкільний учитель англійської мови нового покоління» на факультеті іноземних мов.

1Сучасний формат проведення семінару-тренінгу сприяв забезпеченню рівноправних партнерських стосунків між учасниками семінару. Тренінг передбачав групову форму роботи.

3 4 5 6 7 8Учасники високо оцінили рівень проведення семінару та висловили бажання подальшої співпраці з факультетом іноземних мов, Регіональним центром навчання іноземних мов та його лабораторіями.

" data-title="ФОРМИ І МЕТОДИ ІНТЕРАКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НА ЗАНЯТТЯХ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ">