ВИ НЕ МОЖЕТЕ НАПРАВИТИ ВІТЕР, АЛЕ МОЖЕТЕ НАЛАШТУВАТИ ВІТРИЛА

17 листопада – Міжнародний день студента – чудовий привід відволіктися від навчальних буднів, адже це також найкращі роки молоді, сповнені енергії, натхнення та емоцій. Офіційна дата свята українських студентів, що збігається з міжнародною, була встановлена указом президента в 1999 році. З того часу учні вищих навчальних закладів, технікумів, коледжів та училищ відзначають відразу два “професійних” свята: Міжнародний День студента (17 листопада), а також Тетянин день – на честь покровительки всіх студентів (25 січня).

У цей святковий день на факультеті іноземних мов відбулося вручення студентських квитків здобувачам освіти першого курсу ОС «бакалавр».

В. о. декана факультету Юлія Казак та заступник декана з гуманітарно-соціалізаційної роботи Євгенія Процько привітали здобувачів освіти у колі великої і дружньої факультетської родини, побажали лише позитивних емоцій, можливостей поглибити свої знання та зростити у собі людину, творчого вчителя нової епохи, який можете налаштувати вітрила для подорожі у країну знань.
Вітаємо усіх студентів із святом!

" data-title="ВИ НЕ МОЖЕТЕ НАПРАВИТИ ВІТЕР, АЛЕ МОЖЕТЕ НАЛАШТУВАТИ ВІТРИЛА">

Вітаємо усіх студентів із святом!