SPEAK UP STUDENTS: ЯКЕ МІСЦЕ ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ПОСІДАЄ У ЖИТТІ СУЧАСНОГО ВЧИТЕЛЯ

Штучний інтелект у різних його проявах міцно вкоренився у нашому повсякденному житті. Він скрізь: від застосунків у смартфонах до генеруючих спеціальних програм, спрямованих на вирішення конкретно поставлених педагогічних та мовних задач.

Учасники чергового засідання мовного клубу Speak Up Students на чолі із головою студентського самоврядування факультету іноземних мов Анастасією Діденко намагалися знайти відповіді на ці та інші гострі питання.

Здобувачі освіти дізналися історію створення та походження ідеї штучного інтелекту, його вплив на повсякденне життя та роботу усіх професій, що компонує формування важливої предметної компетентності щодо здатності критично осмислювати історичні надбання та новітні досягнення науки.
Наприкінці заходу члени клубу представили презентації своїх проектів застосування штучного інтелекту у мовній освіті.
Сучасні світові тенденції розвитку – це пріоритет для факультету іноземних мов. Тож оєднуйтеся до мовного клубу кожного четверга о 13:00!

" data-title="SPEAK UP STUDENTS: ЯКЕ МІСЦЕ ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ПОСІДАЄ У ЖИТТІ СУЧАСНОГО ВЧИТЕЛЯ">