ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ, ЯКІ БОРОЛИСЯ ЗА СВОБОДУ УКРАЇНИ

Лютий – пам’ятно трагічний місяць для українців, місяць сповнений героїчних подій у боротьбі за національне буття нашої держави. Ми разом вшановуємо пам’ять усіх борців, які поклали своє життя у 2014 році під час Революції гідності та у повномасштабній війні із країною-агресором.
22 лютого 2024 року члени студентського самоврядування факультету іноземних мов організували пам’ятний захід, присвячений цим трагічним подіям.

Здобувачі освіти та професорсько-викладацький склад факультету разом згадали обставини початку протидії ворогу, ту неминучу точку відліку боротьби, разом запалили свічки пам’яті, згадуючи кожного героя.

Події лютого 2014 та 2022 років принесли нам усвідомлення самоідентичності, самовизначення як нації, важливості мови та єдності народу. Не забуваймо, хто ми є і яку ціну має наше сьогодення!

" data-title="ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ, ЯКІ БОРОЛИСЯ ЗА СВОБОДУ УКРАЇНИ">