28 листопада 2018 року на факультеті іноземних мов відбувся Всеукраїнський науково-практичний вебінар «Іншомовна підготовка фахівців у вимірі нових освітніх реалій». Вебінар став черговою подією в низці щорічних наукових заходів, проведених факультетом іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини у тісній співпраці з Житомирським державним університетом імені Івана Франка. Співорганізаторами вебінару також виступили Львівський інститут економіки і туризму, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова та Барановичський державний університет (Республіка Білорусь).
Метою вебінару було підвищення рівня професійної компетентності педагогічних кадрів, що здійснюють іншомовну підготовку фахівців у вимірі нових освітніх реалій, обмін існуючим досвідом, напрацюваннями.
На Всеукраїнському науково-практичному вебінарі було розкрито такі питання: можливості використання додатків Google під час іншомовної підготовки фахівців, роль презентацій та проектів у навчанні студентів іншомовної компетентності, інтерактивна компетентність викладача іноземних мов як складова його професіоналізму, використання електронного підручника в процесі іншомовної підготовки студентів, зростаюча роль невербального спілкування під час вивчення іноземної мови, тощо.

" data-title="ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ВЕБІНАР «ІНШОМОВНА ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ У ВИМІРІ НОВИХ ОСВІТНІХ РЕАЛІЙ»">