А ВИ ЦІНУЄТЕ СВОЇХ РІДНИХ?

27 листопада 2018 року, викладач кафедри англійської мови та методики її навчання факультету іноземних мов Колісніченко Ангеліна Іванівна провела відкрите заняття на тему “Your nearest and dearest” для студентів 11 групи факультету іноземних мов. На заняття були запрошені колеги для обміну досвідом. Викладач продемонструвала інтерактивні методи навчання та різноманітні форми роботи із студентами. На занятті також були застосовані інформаційно-комунікаційні технології, які дали змогу цікаво та ефективно здійснити ряд вправ, серед яких були пропозиції озвучити відеоролик та відтворити пісню за записом. Студенти вкотре переконались, що найближчими та найріднішими людьми у нашому житті є сім’я, родина, яку потрібно шанувати, підтримувати та просто любити. Викладачі, які відвідали заняття, дали позитивну оцінку та побажали Ангеліні Іванівні подальшого методичного зростання.

" data-title="А ВИ ЦІНУЄТЕ СВОЇХ РІДНИХ?">