ТРЕНІНГ НА ТЕМУ: ЯКИЙ ВІН, СПРАВЖНІЙ ЛІДЕР?

28 листопада 2018 року на факультеті іноземних мов відбувся тренінг на тему: «Який він, справжній лідер?» для студентів факультетів іноземних мов, української філології та історичного факультету. Тренінг було проведено учасниками Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України, магістранткою факультету іноземних мов Лілією Огородник та провідним фахівцем відділу наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва Богданом Семчуком. Зазначимо, що Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини є одним із 14 закладів вищої освіти України, що стали учасниками третього циклу «Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України». Цей інноваційний проект проводиться Британською Радою в Україні в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) та реалізується за підтримки МОН України. Програма спрямована на формування культури лідерства у вітчизняній вищій освіті.
Під час тренінгу було обговорено етимологію слів «лідер» і «лідерство», шість стилів лідерства, стресостійкість. Учасники тренінгу навчилися визначати стиль лідерства, розглянули доцільність його використання, а також визначили основні шляхи керування стресовими ситуаціями, провели дискусію на тему стресостійкість.
Сподіваємося отриманий досвід допоможе нашим учасникам в майбутній професійній діяльності!

" data-title="ТРЕНІНГ НА ТЕМУ: ЯКИЙ ВІН, СПРАВЖНІЙ ЛІДЕР?">