ВІТАЄМО З ПОПЕРЕДНІМ ЗАХИСТОМ

5 червня 2015 року відбулося розширене засідання кафедри соціальної педагогіки, соціальної роботи та історії педагогіки та кафедри іноземних мов, на якому відбулося обговорення дисертаційного дослідження Процько Євгенії Сергіївни на тему «Професійна підготовка вчителів англійської мови у Бельгії», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти, науковий керівник – доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри іноземних мов Заболотна Оксана Адольфівна. Рецензентами дослідження стали доктор педагогічних наук, професор Коляда Н. М., кандидат педагогічних наук, доцент Бойчевська І. Б., кандидат педагогічних наук, доцент Деркач С. П.
попереднійзахист Процько
Вітаємо Процько Є. С. з попереднім захистом дисертаційного дослідження та бажаємо подальшого успіху на основному захисті.

" data-title="ВІТАЄМО З ПОПЕРЕДНІМ ЗАХИСТОМ">

попереднійзахист Процько