Програма ім. Гамфрі пропонує стажування у США, без отримання ступеню, яке включає академічну програму та професійне стажування фахівців, які знаходяться на середньому етапі професійної кар’єри, у певних галузях для громадян України та інших країн світу.

стажування в США

Програма пропонує можливості для професійного розвитку завдяки вивченню вибраних навчальних дисциплін в університеті під час академічної програми (тривалість – 9 місяців), участі у конференціях, спілкуванню у професійних мережах, та набуттю практичного досвіду під час обов’язкового стажування (тривалість – 3 місяці).

Останній день подання заявок: 29 червня 2015 р. до 17:00.

УВАГА! Анкети заповнюються та приймаються тільки в електронній формі на apply.embark.com/student/humphrey/fellowship/99/.

Контактна інформація:

Відділ преси, освіти та культури, Посольство США http://ukraine.usembassy.gov/humphrey-description.html

координатор програми: (044) 521-5273 kyivhumphrey@state.gov

" data-title="ПРОГРАМА ІМ. Г. ГАМФРІ НА 2016-2017 АКАДЕМІЧНИЙ РІК ДЛЯ ФАХІВЦІВ НА СЕРЕДНЬОМУ ЕТАПІ РОЗВИТКУ КАР’ЄРИ">

стажування в США

Останній день подання заявок: 29 червня 2015 р. до 17:00.

Контактна інформація:

координатор програми: (044) 521-5273 kyivhumphrey@state.gov