ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ

У понеділок 21 грудня 2015 року студенти 33 групи факультету іноземних мов та викладач французької мови Ольга Валентинівна Побережник запросили викладачів кафедри теорії та практики іноземних мов на відкрите заняття, щоб показати свої перші успіхи в оволодінні навичками усного мовлення з теми «Présentation». В ході роботи були використані інтерактивні методи навчання. Щоб розповісти про себе та запросити свого vis-ā-vis до розмови студенти уявляли себе у ролі слухачів курсів французької мови у лінгвістичному центрі Парижу, де кожен з них мав свою роль. Для представлення опрацьованого граматичного матеріалу студентами була виконана презентація з теми «Дієслова І групи», «Партитивний артикль». До роботи були також залучені присутні на занятті викладачі, які попросили студентів зробити переклад речень на закріплення граматичного матеріалу. На занятті панувала активна та творча атмосфера. Присутні привітали третьокурсників з їх першими успіхами в оволодінні французькою мовою.

SAM_0318 SAM_0320

" data-title="ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ">