КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ – ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ

Вивчення іноземної мови хоч і нелегка, але напрочуд цікава та захоплююча справа. В цьому переконались понад 50 викладачів та студентів Уманського державного педагогічного університету – слухачів курсів іноземних мов, які функціонують при кафедрі іноземних мов. У той час як їхні колеги, друзі, одногрупники гуляли у парку, слухали музику, дивились телевізор або сиділи у кафе вони, не шкодуючи власних зусиль та часу займались вивченням англійської, німецької французької чи китайської іноземної мови. І от нарешті фініш – 25 грудня 2015 року відбулось вручення сертифікатів всім, хто з 1 жовтня до 23 грудня 2015 року відвідував курси. На урочисте зібрання була запрошена проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, кандидат історичних наук, доцент Сокирська Владилена Володимирівна. «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина», – саме цими словами почала Владилена Володимирівна свою урочисту промову та вручила сертифікати з відзнакою найбільш успішним слухачам курсів.

_DSC8189 _DSC8195Доктор педагогічних наук, професор Заболотна Оксана Адольфівна наголосила на важливості вивчення іноземної мови та закликала всіх присутніх не зупинятись на досягнутому та продовжувати займатись вивченням іноземних мов.

_DSC8213Цього разу курси проводились з чотирьох мов – англійської (підготовка до здачі екзамену IELTS – викладач доктор педагогічних наук, професор Заболотна О.А.; рівень А1 – викладач Комісаренко Т.М.; рівень А2 – викладач кандидат педагогічних наук, доцент Бойчевська І. Б.; рівень А2+ викладач Палагута І.В. ), німецької (викладач – кандидат педагогічних наук, ст. викладач Грітченко І.А., та викладач Бойченко К.В.), французької – викладач Литвиненко В.Ю., китайської – викладач Чень Ченьлін.

_DSC8239 _DSC8243 _DSC8248 _DSC8256 Вітаємо всіх слухачів курсів з черговим досягненням та нагадуємо, що наступний набір на курси відбудеться у лютому 2016 року.

Переглянути всі фото можна тут

" data-title="КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ – ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ">