ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

21 грудня 2015 року згідно календарного плану проведення відкритих занять кафедри теорії та практики іноземних мов було проведено заняття кандидата педагогічних наук, викладача Авчіннікової Галини Дмитрівни у 41 групі факультету іноземних мов на тему «Hauslektüre». Заняття розпочалось організаційним моментом, далі було актуалізовано граматичний матеріал з тем «Steigerungsstufen der Adjektive», «Verneinung im Deutschen», «Wechselpräpositionen», «Präpositionen, die Dativ regieren». Наступним етапом стала перевірка домашнього читання шляхом опитування змісту попередніх розділів прочитаної книги, виконання тесту множинного вибору, доповнення речень. Завершилось заняття переглядом відео каналу Deutsche Welle «Vor weihnachtliches Berlin» та «Ka De We – Kaufhaus des Westens» та виконанням лексичних вправ, що значно розширило лексичний запас та країнознавчі знання студентів. Вдале використання технічних засобів та різноманітних методів навчання сприяло досягненню поставлених цілей.

" data-title="ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ">