ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Відповідно до Положення про освітні програми в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини 21 квітня 2024 року на факультеті іноземних мов відбувся перший етап затвердження освітніх програм на розширених засіданнях кафедр: кафедри англійської мови та методики її навчання і кафедри теорії та практики іноземних мов.

Наступним етапом був розгляд освітніх програм на засіданні науково-методичної комісії факультету іноземних мов, за результатами якого було прийнято рішення рекомендувати освітні програми до розгляду на вченій раді факультету.

На засіданнях були присутні науково-педагогічні працівники, стейкхолдери (представники роботодавців, здобувачі освіти, випускники) та представники студентського самоврядування (Діденко Анастасія, голова студради факультету, Руда Анастасія, заступник голови студради факультету, Чернайчук Вікторія, Потапова Інна). Гаранти освітніх програм Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)), Середня освіта (Мова і література (англійська, іспанська)) ОС «Бакалавр» (Оксана Левчук та Ангеліна Колісніченко) та гаранти освітніх програм Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)), Середня освіта (Мова і література (англійська, французька)), Середня освіта (Мова і література (англійська, іспанська)), Середня освіта (Мова і література (англійська)), Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська ОС «Магістр» (Алла Гембарук, Олег Комар, Алла Паладьєва, Олена Бевз, Ольга Сушкевич) ознайомили присутніх зі змінами, внесеними до освітніх програм за результатами громадського обговорення. Було, зокрема, зазначено, що структуру всіх освітніх програм приведено у відповідність до нового Положення. Зміни торкнулися також мети та фокусу програм, на важливості яких вказувала професорка кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Олена Кірдан під час робочої зустрічі академічної спільноти, стейкхолдерів та гарантів освітніх програм факультету іноземних мов. У процесі удосконалення змісту освітніх програм ОС «Бакалавр» на рівні обов’язкових компонентів було враховано думку здобувачів вищої освіти та випускників освітніх програм. Представлені освітні програми були одноголосно затверджені та рекомендовані до розгляду на засіданні Навчально-методичної ради Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

На засіданні вченої ради серед інших розглядалися і наступні питання: про процедуру визнання результатів навчання здобувачів вищої освіти, здобутих у процесі неформальної та інформальної освіти; про підготовку до випускної атестації; про профорієнтаційну роботу тощо.

" data-title="ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">