ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ: СПІВРОБІТНИЦТВО МІЖ ЗАКЛАДАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ

Проведення гостьових лекцій стало традицією в закладах вищої освіти України. Цей вид діяльності спонукає здобувачів освіти до активної розумової діяльності, творчого процесу, підвищує рівень засвоєння матеріалу, а також сприяє налагодженню співробітництва між закладами вищої освіти України та комунікації науковців. 27 березня 2024 року доцентом кафедри англійської мови та методики її навчання Аллою Гембарук було проведено гостьову онлайн лекцію для студентів 3 курсу факультету іноземних мов ОПП «Середня освіта (англійська мова і література)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Лекція проводилася в рамках вивчення освітнього компонента «Методика навчання англійської мови» на тему «Types of mistakes». Лекція була насиченою та викликала жвавий інтерес у слухачів. У цікавій інтерактивній формі здобувачі освіти визначали типи помилок, досліджували причини допущення помилок та їх важливість у вивченні англійської мови. Навчальний матеріал доповнювався цікавою, змістовною мультимедійною презентацією, що сприяло кращому його засвоєнню. Здобувачі освіти мали змогу висловити свої думки, поділитися власним досвідом, задати запитання, отримати відповіді та лаконічні, змістовні висновки. Присутні на лекції висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

" data-title="ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ: СПІВРОБІТНИЦТВО МІЖ ЗАКЛАДАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ">