ПРОВЕДЕНО І ЕТАП КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ПІДРУЧНИК, НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК ТА МОНОГРАФІЯ»

На факультеті іноземних мов проведено І етап конкурсу «Кращий підручник, навчальний посібник та монографія». Конкурс є важливим елементом системи стимулювання навчально-науково-методичної роботи викладачів університету, активізації їхньої науково-дослідної діяльності та підвищення професійної майстерності.

Вчена рада факультету розглянула подані на Конкурс друковані праці та рекомендувала для участі у ІІ етапі монографію та три посібники:

• Авчіннікова Г. Д. Профільна диференціація навчання учнів старшої школи США: теорія і практика : монографія ; МОН України, Уманський держ. пед. ун-т імені Павла Тичини. Умань : Видавець «Сочінський М. М.», 2023. 274 с.
  •  Теоретичний курс англійської мови : навч. посіб. / МОН України, Уманський держ. пед. ун-т імені Павла Тичини ; уклад. : І. О. Білецька, А. Ф. Паладьєва. Умань : Візаві, 2023. 158 с.
  • Yalovenko O. V. Upstream Advanced C1: reading tasks = Апстрім Поглиблений С1: завдання для читання : reference book. Uman : Vizavi, 2023. 146 с.
  • English for Music Specialties Students: навч. посіб. / МОН України, Уманський держ. пед. ун-т імені Павла Тичини; укл. В. В. Безлюдна, Г.О. Бондар, В. І. Павлюк. Умань: УДПУ, 2023. 124 с.

Бажаємо авторам успіхів та перемоги у ІІ етапі Конкурсу «Кращий підручник, навчальний посібник та монографія»!

" data-title="ПРОВЕДЕНО І ЕТАП КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ПІДРУЧНИК, НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК ТА МОНОГРАФІЯ»">