УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ У КОНВЕНЦІЇ TESOL–2024

З 20 по 24 березня 2024 року викладачі факультету іноземних мов – кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз, кандидат філологічних наук, доцент Ольга Валентинівна Сушкевич взяли участь у Конвенції TESOL–2024, яка відбулася у м. Тампа, Флорида, США.

Цей захід зібрав провідних фахівців галузі навчання англійської мови як другої іноземної з різних куточків світу. Конвенція є індикатором сучасних досягнень та напрацювань вчителів, викладачів, методистів, дослідників, управлінців закладів освіти різних рівнів. Тематика представлених виступів відображала такі значимі питання галузі: використання штучного інтелекту у навчанні англійської мови; сучасні підходи до розвитку мовних та мовленнєвих компетенцій; особливості проходження практики майбутніми вчителями англійської мови; впровадження соціально-емоційного навчання, а також кризис-менеджмент у закладах освіти.

Одним із фокусів проведення заходів такого рівня стала екпозиція найостанніших методичних та навчальних публікацій та розробок провідних видавництв та корпорацій галузі таких, як Cambridge University Press, Reading Horizons, National Geographic, Longman, TESOL та ін. Окрім того, на виставці були представлені провідні університети, дипломатичні установи та організації, міжнародні тестові центри англійської мови. Більше того, програма конвенції передбачала  розширені можливості для налагодження професійних та міжособистісних зв’язків та контактів.

Такий непересічний досвід значно збагатив професійний арсенал викладачів  факультету іноземних мов, які поділяться ним з колегами на черговому засіданні лабораторії навчання іноземних мов.

" data-title="УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ У КОНВЕНЦІЇ TESOL–2024">