THE 21ST CENTURY CHALLENGES IN EDUCATION AND SCIENCE

22-23 квітня 2021 року студентка 164о групи природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини Гордієнко Аліна (науковий консультант – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов факультету іноземних мов Щербань І.Ю.) взяла участь у ІХ науково-педагогічних читаннях молодих учених, магістрантів, студентів іноземними мовами «The 21st Century Challenges in Education and Science», які проходили на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка із застосуванням технічних можливостей електронної платформи Google Meet.

Метою конференції є стимулювати молодь, яка займає активну громадянську позицію, приймати участь в обговоренні актуальних наукових проблем сучасності, використовуючи іноземні мови взагалі та англійську мову, зокрема, як найбільш поширений засіб міжкультурного спілкування наукового товариства.
На конференції обговорювались наступні питання:
Unsolved problems in Linguistics and Literature.
New challenges in Teaching Methods.
Perspectives in Humanities.
Innovations in Natural Sciences and Methods of Teaching.
New trends in professional and technology education.

Аліна Гордієнко взяла участь у пленарному засіданні, виступивши з англомовною доповіддю «Innovations in Natural Sciences and Methods of Teaching», та роботі секцій. Участь у конференції дала можливість не лише поділитися результатами власного дослідження, а й дізнатися багато нового й корисного для особистісного та професійного розвитку.

" data-title="THE 21ST CENTURY CHALLENGES IN EDUCATION AND SCIENCE">

На конференції обговорювались наступні питання:
Unsolved problems in Linguistics and Literature.
New challenges in Teaching Methods.
Perspectives in Humanities.
Innovations in Natural Sciences and Methods of Teaching.
New trends in professional and technology education.