ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ

Аварія на Чорнобильській АЕС вважається наймасштабнішою техногенною катастрофою за всю історію людства і ядерної енергетики. 26 квітня 1986 -день, який сколихнув увесь світ та змінив ставлення до використання мирного атома. День, який змінив долі сотень тисяч людей. Наша пам’ять і пам’ять багатьох наступних поколінь знову і знову повертатиметься до тих трагічних квітневих подій 1986 року.
Відтак, студенти факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини згадали і вшанували події, котрі назавжди змінили світ… До роковин катастрофи студенти підготували матеріали до віртуальної мандрівки «Чорнобиль не має минулого часу» та переглянули документальний фільм «Мужність та біль Чорнобиля».

Завдяки цим заходам студенти поглибили знання про минулі події, перейнялися емоціями та ще раз усвідомили, якою ціною ліквідаторам вдалося врятувати від ядерного лиха не лише Україну, а й увесь світ.

" data-title="ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ">