23 КВІТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ ТА ІСПАНСЬКОЇ МОВИ

Цей день запровадила ООН у 2010 році. Чи знаєте Ви, що, приміром, в англійській щодві години з’являється нове слово? Кожний п’ятий житель планети розмовляє англійською і ще 2 млрд. людей вивчають цю мову. Іспанською володіють 500 000 000 людей у світі, проте найбільше розмовляють іспанською не в самій Іспанії, а в Мексиці – 120 млн. Зараз іспанська наздоганяє англійську за розповсюдженістю, тому через декілька поколінь саме іспанська може стати світовою мовою.

" data-title="23 КВІТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ ТА ІСПАНСЬКОЇ МОВИ">