19 березня 2021 року пройшов п’ятий онлайн-вебінар на тему: «Як студенти сприяють університетському життю та успіху? Ефективні шляхи впливу». Захід відбувся за сприяння Обсерваторії Великої Хартії у співпраці з Глобальним студентським форумом, в ньому взяли участь більше 160 представників із 71 країни світу. До участі у вебінарі долучилися викладачі та студенти факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: Безлюдна Віта Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор, в.о. завідувача кафедри іноземних мов; Комар Олег Станіславович, доктор педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри англійської мови та методики її навчання; Гурський Ігор Юрійович, викладач кафедри теорії та практики іноземних мов; Кожевнікова Ольга та Довгопола Аліна, студентки 41 групи; Малахатько Лілія та Савчук Ганна, студентки 151 по групи, Мельник Ілона, студентка 254 по групи та Владичина Ольга, студентка 253 зпхф групи.
Вебінар розпочато модератором, заступником президента Європейської спілки студентів та члена уряду Керолайн Сундберг. Спікерами були: Пітер Квасі Коджіє – Генеральний секретар Всеафриканського союзу студентів та член урядової Ради обсерваторії Великої Хартії, Республіка Гана – з презентацією «Глобального студентського форуму» (GSF); Александра да Сільва – студректор Університет Квінз, Канада – виступ на тему: «Визнання та реакція на будь-яку форму діяльності студентів» та інші.

Вебінар став надзвичайно корисним як для студентів, так і викладачів факультету, адже відбулося онлайн обговорення ролі студентства у житті університету, їх прав, обов’язків та перспектив.

" data-title="УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ У ОНЛАЙН-ВЕБІНАРІ MAGNA CHARTA OBSERVATORY">