ТЕХНІЧНІ АСИСТЕНТИ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ПУБЛІКАЦІЙ

В сучасному світі спеціалізовані програмні засоби та технології можуть значно спростити процес оформлення наукових досліджень, забезпечуючи підтримку у важливих аспектах, таких як збір даних, аналіз інформації, виконання обчислень та підготовка матеріалів для публікації. Використовуючи потенціал ШІ, дослідник може сконцентруватися на суттєвіших моментах своєї роботи.
11 квітня 2024 року професором кафедри іноземних мов Оксаною Заболотною було проведено тренінг «Технічні асистенти для досліджень та публікацій» для членів науково-дослідних лабораторій факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини. Учасники тренінгу мали змогу детально ознайомитися із функціями та попрацювати із застосунками perplexity, scribbr, ChatGPT 4 тощо. Отримані знання та вміння безумовно стануть в нагоді науковцям при оформленні результатів їхніх наукових досліджень, дозволять оптимізувати процес роботи та зробити його більш ефективним.

" data-title="ТЕХНІЧНІ АСИСТЕНТИ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ПУБЛІКАЦІЙ">