11 квітня 2024 р. кафедрою теорії та практики іноземних мов продовжено цикл тематичних засідань, присвячених академічній доброчесності. Засідання на тему «Академічна доброчесність: оформлення списку літератури за міжнародним стилем АРА» було проведене працівниками інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини.
Науково-педагогічні працівники кафедри ще раз пересвідчитись у необхідності дотримуватись принципів академічної доброчесності під час здійснення наукових досліджень. Так, саме у п. 2.2 Кодексу академічної доброчесності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зазначено, що одним із аспектів дотримання академічної доброчесності є «посилання на джерела інформації у разі використання ідей, розробок, тверджень, відомостей». Тому досить важливим є володіння знаннями та навичками укладання списку використаних джерел відповідно до існуючих стандартів, зокрема за міжнародним стилем АРА.
Члени кафедри теорії та практики іноземних мов висловлюють вдячність працівникам інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки за корисну й інформативну зустріч, а також плідну співпрацю.

" data-title="АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ОФОРМЛЕННЯ СПИСКУ ЛІТЕРАТУРИ ЗА МІЖНАРОДНИМ СТИЛЕМ АРА">