СПІВЧУВАЄМО….СУМУЄМО……ПІДТРИМУЄМО В ГОДИНИ СКОРБОТИ

Факультет іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини висловлює співчуття кандидату педагогічних наук, доценту кафедри іноземних мов Шумаєвій Світлані Петрівні з приводу тяжкої втрати – смерті батька, Кривдюка Петра Олексійовича.
Непоправний біль втрати не вгамують жодні слова, адже батько – це та людина, яка вчить нас бути справжніми, сильними та поряд з якою ми завжди залишаємося дітьми.
Поділяємо Вашу скорботу і у цей тяжкий час висловлюємо Вам, рідним та близьким наші щирі співчуття. Нехай добрий, світлий спомин про батька назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, усіх, хто його знав, любив та шанував, а Бог дасть сил пережити цю непоправну втрату.

" data-title="СПІВЧУВАЄМО….СУМУЄМО……ПІДТРИМУЄМО В ГОДИНИ СКОРБОТИ">