SPEAK UP TEENS: CELEBRATING ST. VALENTINE’S DAY

Факультет іноземних мов вітає студентів та викладачів з Днем усіх закоханих. 14 лютого ми святкуємо дуже романтичне свято з безліччю прикмет та традицій. Саме тому ми вирішили розпочати новий сезон нашого мовного клубу Speak Up Teens сьогодні. Під час зустрічі учасники мали змогу дізнатися більше про звичаї, що повʼязані зі святкуванням 14 лютого, а також обговорити такі важливі та актуальні питання як:
Що таке кохання?
⁃ Чи можна святкувати День святого Валентина наодинці?
⁃ Що таке здорові стосунки?
⁃ Як не втрапити в токсичні відносини – стосунки?
⁃ Як почуватися комфортно наодинці із собою?
Учні також ознайомилися з такими поняттями як «speed dating», розібрали основні теми, які можна обговорювати під час «small talk»; та обговорили приклади «healthy vs toxic relationships» в улюблених ситкомах та фільмах.
Наприкінці зустрічі учасники окреслили важливість любові до себе та дійшли висновку, що без належної поваги до своїх кордонів та бажань вибудувати здорові стосунки неможливо!
Ми ще раз вітаємо усіх з цим романтичним святом та зичимо кожному справжнього кохання!

" data-title="SPEAK UP TEENS: CELEBRATING ST. VALENTINE’S DAY">

Що таке кохання?
⁃ Чи можна святкувати День святого Валентина наодинці?
⁃ Що таке здорові стосунки?
⁃ Як не втрапити в токсичні відносини – стосунки?
⁃ Як почуватися комфортно наодинці із собою?