All YOU NEED IS LOVE

яке об’єднує закохані або просто люблячі серця – День святого Валентина.
14 лютого 2024 року доцент кафедри іноземних мов Бойчевська Ілона Борисівна провела тематично-виховний захід зі студентами першого курсу Навчально-наукового інституту економіки та бізнес освіти на тему «All you need is love», який було приурочено до святкування Дня святого Валентина. Студенти дізналися про походження свята та взяли участь у пізнавальній вікторині про деякі особливості свята. Дещо поринути у дитинство допоміг перегляд мультфільму “Peppa Pig – Valentine’s Day”. Учасники дійства із задоволенням розповідали про свої улюблені хобі, види занять, пори року, місяці та писали щирі «валентинки» один одному.

" data-title="All YOU NEED IS LOVE">

У наш непростий час кожній людині дуже важливо розуміти, що вона комусь потрібна, її люблять. Тому, не зважаючи на всі труднощі, які оточують нас, багато хто з нас чекає на тепле свято, яке об’єднує закохані або просто люблячі серця – День святого Валентина.