ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У РІЗНИХ ОСВІТНІХ РЕЖИМАХ В НУШ

З 05.02.2024 по 09.02.2024 відбулися курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників на тему «Цифрові технології та навчання англійської мови у різних освітніх режимах в НУШ». Викладання курсів забезпечувала Ангеліна Колісніченко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови та методики її навчання. Група складалась з 27 слухачів, адже тема досить актуальна, про що зауважували самі освітяни ще під час реєстрації та оформлення супровідного пакету документів.
Метою курсів було підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителя англійської мови освітніх закладів. Напрям – Інноваційні технології навчання англійської мови. Форма навчання – дистанційна (платформа «Google Meet»).
Зміст курсу включав: поєднання дидактичних та цифрових технологій для вивчення англійської мови в НУШ в умовах очного навчання, цифрові додатки на дистанційних уроках англійської мови, особливості організації роботи на уроках англійської мови в НУШ у змішаному та гібридному режимах, вибір цифрових інструментів для різних видів діяльності на уроках англійської мови (читання, письмо), вибір цифрових інструментів для різних видів діяльності на уроках англійської мови (аудіювання, говоріння), планування уроків англійської мови у різних режимах. Основним акцентом курсу було планування роботи на уроках англійської мови у різних режимах у НУШ. Обговорення викликів термінової зміни умов проведення занять дало змогу обґрунтувати необхідність уніфікації планування уроків для проведення їх як в очному режимі, так і в дистанційному й гібридному. Особлива увага фокусувалась на використанні цифрових технологій та їх вдалому поєднанні з дидактичними технологіями для підвищення якості навчання англійської мови в новій українській школі.
Формою контролю була демонстрація та захист створених матеріалів учасниками курсів (демонстрація застосування цифрових технологій на практиці із самоаналізом).
По закінченню курсів усі зараховані слухачі отримали Сертифікати встановленого зразка.
Більш детальну інформацію про графіки проведення курсів у 2024 році та умови реєстрації можна знайти на сайті університету за посиланням: https://udpu.edu.ua/navchannia/kpk
Запрошуємо всіх охочих!

" data-title="ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У РІЗНИХ ОСВІТНІХ РЕЖИМАХ В НУШ">

Запрошуємо всіх охочих!