ПРОВЕДЕНО ТРЕНІНГ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ПРОБЛЕМНИХ ГРУП

25 квітня 2024 р., відповідно до плану проведення наукових заходів у рамках Всеукраїнського фестивалю Дні науки, на кафедрі теорії та практики іноземних мов відбувся тренінг «Розвиток культури академічної доброчесності в межах студентської проблемної групи: візії, стратегії, кращі вітчизняні практики». Керівники студентських проблемних груп професор Білецька І.О., доценти Паладьєва А.Ф., Веремюк Л.Л., Авчіннікова Г.Д. акцентували свою увагу на принципах, цінностях, шляхах забезпечення та очікуваних результатах академічної доброчесності у ході виконання наукових досліджень здобувачами вищої освіти факультету іноземних мов, які вони проводять у контексті діяльності проблемних груп. З метою запозичення кращих вітчизняних практик було обговорено доповідь кандидата економічних наук, доцента, проректора із наукової і міжнародної роботи Житомирського державного університету імені Івана Франка Боцян Т.В., яка була представлена на пленарному засіданні І Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Мова як евристичне знаряддя реконструкції і концептуалізації світу на тлі глобалізаційних та євроінтеграційних викликів діалогу культур» (18 квітня 2024 р.), про виклики та механізми забезпечення академічної доброчесності в Житомирському державному університеті імені Івана Франка. Крім того, завідувач кафедри професор Білецька І.О. презентувала книгу «Студентський плагіат в онлайн-світі: проблеми та їх вирішення», отриману в дарунок від колег Житомирського державного університету імені Івана Франка. У ній містяться юридичні та етичні аспекти, пов’язані з плагіатом, інструменти та техніки боротьби з розповсюдженням студентського плагіату. Вчені, практики, викладачі та гаранти освітніх програм знайдуть багато відповідей на гострі запитання та через наведені життєві приклади матимуть змогу поглибити розуміння проблеми. Екземпляри презентованої книги можна знайти у бібліотеці університету.

" data-title="ПРОВЕДЕНО ТРЕНІНГ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ПРОБЛЕМНИХ ГРУП">